Cmim i reduktuar! Doracak për Nënën Terezë Shiko më të madhe

Doracak për Nënën Terezë

Anton Nikë Berisha LG0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër synon të ndriçojë disa nga çështjet më të qenësishme të veçantive të shpirtit, të veprës e të flijimit të nënës së madhe për njerëzit, sidomos për të varfrit e më të varfërve, duke u dhënë vend parësor mendimeve, teksteve të lutjeve dhe letrave të saj si dhe vlerësimeve të të tjerëve për këtë figurë madhore të humanizmit të shekullit të XX

30 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët320
ISBN9789994330737

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN9789994330737
Titulli origjinalArgeta LMG
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë