Cmim i reduktuar! Mendo dhe pasurohu – Pema Shiko më të madhe

Mendo dhe pasurohu – Pema

Napoleon Hill A-005485

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i shitur në histori nga fusha e psikologjisë dhe biznesit – vjen te lexuesi shqiptar i rishikuar dhe përditësuar për shekullin XXI.

Më shumë detaje

86 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët436
ISBN9789951721547

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Në secilin kapitull të këtij libri është përmendur fshehtësia e krijimit të fitimeve financiare, e cila iu ka dhënë pasuri mbi pesëqind njerëzve jashtëzakonisht të begatshëm, të cilët i kam analizuar me vëmendje gjatë një periudhe të gjatë me vite.” – Napoleon Hill

Botimi që keni në duar dallon nga botimet e mëparshme për faktin se është i plotësuar me shembujt e disa prej njerëzve më të suksesshëm të epokës sonë, të cilët e njohin dhe e përdorin sekretin që Napoleon Hill e kishte gjetur te emra si Thomas Edison, Henry Ford, Theodore Roosevelt, John D. Rockefeller, Mahathma Gandhi etj. Në këtë botim ndërkaq janë dhënë edhe shembujt e Bill Gates, Steven Spielberg, Arnold Schwarzenegger, Martin Luther King, Michael Jordan, Howard Schultz, Ray Kroc, Mary Kay Ash, Sir John Templeton, Herb Kelleher, Fred Smith, Bruce Lee e shumë emra të tjerë...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët436
ISBN9789951721547
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim