Psikopatologjia klinike Shiko më të madhe

Psikopatologjia klinike

Sadik Lala A-002854

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst është një burim i shkëlqyer informacioni, në të cilin autori ka shpalosur me sukses jo vetëm evidencën e bazuar shkencore më të mirë, por e ka transmetuar qartë dhe me profesionalizëm, duke e ndërthurur edhe me mendimin kundra për çështje të veçanta, që mund të shërbejë pa dyshim edhe si burim informacioni shtesë për këdo studiues të fushës.

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
Fletët440
ISBN9789928256560

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Syrit të lexuesit të kualifikuar, nuk i shpëton përkujdesja e autorit edhe për detajet, që reflekton njohuri të organizuara mirë të një kulture të gjerë të përgjithshme e profesionale të autorit.

Mjafton të bëhet një sondazh në burimet bibliografike, citimet dhe referencat përkatëse, të cilat sëbashku me indeksimin jashtëzakonisht të saktë të termave në fund të librit, tregojnë më së miri natyrën shkencore të punimit.

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët440
ISBN9789928256560
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë