Cmim i reduktuar! Atlasi i anatomisë Shiko më të madhe

Atlasi i anatomisë

Grup autorësh BED013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Atlas i anatomisë së njeriut sjell një vështrim tërësor mbi makinën e mrekullueshme që është trupi ynë.

Më shumë detaje

38 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët170
ISBN9789994398645

1 500 Lekë

-40%

2 500 Lekë

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nga koka tek këmbët, figura tërheqëse me shpjegime të saktësisë së lartë, të krijuara me teknologjinë imazheriste të kohëve më të fundit, sjellin pamje të jashtëzakonshme të pjesëve kryesore të trupit.

Terminologjia e saktë në tri gjuhë, shoqëruar me shpjegime dhe tekste plotësuese, u jep mundësi lexuesve të shkojnë përtej këtyre pamjeve dhe të fitojnë njohuri për karakteristikat e veçanta dhe funksionet e sistemeve të ndryshme anatomike. Interesant, i këndshëm dhe edukativ, Atlasi i anatomisë së njeriut është mjet i domosdoshëm në mjekësi por edhe në familje, si dhe një mundësi për të zgjeruar fjalorin e për të zbuluar ndërlikueshmërinë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët170
ISBN9789994398645
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMimoza Gjika