Cmim i reduktuar! Tymi Shiko më të madhe

Tymi

William Faulkner BOT0201

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një gjykatës vritet dhe është detyra e Gavin të hetojë mbi vrasjen, duke zbuluar lidhjet mes vdekjes së gjykatësit dhe trashëgimisë së dy vëllezërve.?

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët72
ISBN9879928000019

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tymi është një nga gjashtë historitë e misterit, ku nobelisti William Faulkner ka përdorur si personazh kryesor Gavin Stevens. Një gjykatës vritet dhe është detyra e Gavin të hetojë mbi vrasjen, duke zbuluar lidhjet mes vdekjes së gjykatësit dhe trashëgimisë së dy vëllezërve. Faulkner bën një prezantim të shkëlqyer të karakterit të Gavin dhe mënyrës së zbardhjes së misterit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët72
ISBN9879928000019
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani