Cmim i reduktuar! Misteri i karaibeve Shiko më të madhe

Misteri i karaibeve

Agatha Christie BD0045

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN978-99943-0-107-2

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Dëshironi të shihni fotografinë e një vrasësi?” – një i panjohur pyet Xhejn Marpëllin gjatë pushimeve të saj ekzotike në Karaibe. Por, përpara se ajo të mund të përgjigjej, burri ndërron mendje dhe largohet, vetëm për t’u gjetur të nesërmen i vdekur. Ngjarja misterioze pasohet nga vrasje dhe kërcënime të tjera të pashpjegueshme. Por çfarë ndodhi me foton? Pse administratoren e kompleksit turistik e kanë pushtuar makthet? Pse më i përfoluri i klientëve, një milioner i njohur, nuk largohet asnjëherë nga dhoma e tij? Pse më i përfoluri i klientëve, një milioner i njohur, nuk largohet asnjëherë nga dhoma e tij? Pse Xhejn Marpelli mendon se e ka jetën në rrezik? Një dorë enigmatike po i vë në panik pushuesit në Karaibe… Njeriu misterioz është mes tyre…

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe196
ISBN978-99943-0-107-2
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGentian Xhaxhiu
RomanMister&Thriller