I ri Me kujto Shiko më të madhe

Me kujto

Kerry Lonsdale A-008424

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

 “Më kujto” është një thirrje për dashurinë e harruar, është një libër që eksploron pasojat shkatërruese të humbjes, euforinë e gjetjes së dashurisë përsëri dhe pasojat e zbulimit të së vërtetës për ata që duam.

Më shumë detaje

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928085825

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

REVIEW

 “Me një dozë të mirë drame, një histori dashurie tronditëse, ky debutim i Lonsdale është një rrëfim magjepsës. Kerry Lonsdale eksploron shkëlqyeshëm pikëllimin e humbjes së dashurisë, nëse mund t'i lëmë vërtet pas dashuritë tona të mëdha dhe nëse disa sekrete është më mirë të lihen të pazbuluara”

- Karma Brown, autore e romanit “Eja me mua”.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe356
ISBN9789928085825
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Qose
RomanPsikologjik