Gjuhë Shqipe - Ushtrime dhe teste të zgjidhura Shiko më të madhe

Gjuhë Shqipe - Ushtrime dhe teste të zgjidhura

Mimoza Gjokutaj, Irida Hoti, Flora Koleci, Kledi Shegani A-004904

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky liber eshte per te sprovuar dijet nxenesite  gjimnazit, nga klasa e 9-12, ku perfshihen edhe maturantet. Ketu gjenden ushtrime qe ju vijne ne ndihme nxenesve per tu pergatitur.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928233394

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

12 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe245
ISBN9789928233394
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë