Shtriga e Portobelos Shiko më të madhe

Shtriga e Portobelos

Paulo Coelho TO0239

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Dashuria vjen ulet këmbëkryq dhe arrin të kontrollojë gjithçka. Por vetëm shpirtrat e fortë munden ta mbartin. Dhe Athina ishte një shpirt shumë i fortë."

Më shumë detaje

32 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët344
ISBN9789994312259

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo është pyetje thelbësore që i jep shpirt romanit Shtriga e Portobelos të shkrimtarit të njohur Paulo Coelho. Është historia e një gruaje misterioze të quajtur Athina, e treguar nëpërmjet zërit të shumë personave që e njihnin mirë, ose që vetëm e kishin takuar. Problemi i saj i madh ishte se, duke qenë një grua e shekullit XXII, jetonte në shekullin XXI dhe lejonte që këtë ta kuptonin të gjithë. Pagoi ndonjë çmim? Pa dyshim.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët344
ISBN9789994312259
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlira Hoxholli
RomanMotivim&Vetëdije