Besnikja Shiko më të madhe

Besnikja

Veronica Roth MO0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shoqëria e mbështetur te grupimet ku besonte dikur Tris Prajëri po shpërbëhet... e thyer nga dhuna dhe betejat për pushtet, e gërryer nga humbjet e tradhtitë. Prandaj, kur i vjen mundësia për të eksploruar botën përtej kufijve që njihte deri atëherë, Trisi ishte gati.

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
Fletët400
ISBN978-9928-169-60-0

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Shoqëria e mbështetur te grupimet ku besonte dikur Tris Prajëri po shpërbëhet... e thyer nga dhuna dhe betejat për pushtet, e gërryer nga humbjet e tradhtitë. Prandaj, kur i vjen mundësia për të eksploruar botën përtej kufijve që njihte deri atëherë, Trisi ishte gati.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët400
ISBN978-9928-169-60-0
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia