I ri Dinoja i vogel kerkon mamin Shiko më të madhe

Dinoja i vogel kerkon mamin

Grup autorësh A-004271

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra janë me mozaikë, pra, fëmija mund të luajë duke i ndërtuar e duke vënë në punë kështu edhe mendjen. Po ashtu, tekstet fare të shkurtra janë me rimë dhe gazmore. Vogëlushëve u pëlqejnë vjershat, sidomos kur këto shoqërohen me ilustrime të plota, me ngjyra të mrekullueshme. Me këtë seri, ata do të dëfrehen pa masë. "

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN9789928287250

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo seri interesante LIBRI IM I PARË ME MOZAIKË për të vegjlit përmban 4 libra: Mëso numrat me kafshët e fermës, Shtëpi, e ëmbla shtëpi, Dinoja i vogël kërkon mamin, Mëso ngjyrat me Leon.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët12
ISBN9789928287250
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKorab Hoxha