I ri Cmim i reduktuar! Libri i pushimeve - Klasa e pare Shiko më të madhe

Libri i pushimeve - Klasa e pare

Grup autorësh A-002829

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i pushimeve eshte i dedikuar për nxënësit e klases se parë. Teksti eshte perpiluar me shumë kujdes, dashuri e përvojë nga autorët, të cilat kanë menduar detajisht për përmbajten e tij, të hartuar sipas kërkesave të kurrikulës së re dhe të kohës. Ky gërshetim i natyrshëm e bën librin tërheqës dhe të dashur për nxënësit duke pasur parasysh gjithmonë kërkesat, nevojat dhe moshën e nxënësve

Më shumë detaje

41 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693509

315 Lekë

-10%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky liber përmban mesime dhe një seri aktivitetesh që fëmijët të jenë edhe gjatë pushimeve ne kontakt me atë çfarë kane punuar gjatë vitit shkollore.

Nxënësit t’i kenë afër vetes librat e pushimeve, libra të cilët do t’i lexojnë me një frymë. Por, jo vetëm që do t’i lexojnë, por do të mësojnë dhe do të përforcojnë njohuritë bazike në lëndën e Gjuhës shqipe, Angleze, të Matematikës dhe Shkencave në përgjithësi.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789951693509
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë