I ri GOL 2! Nje spiun ne skuader Shiko më të madhe

GOL 2! Nje spiun ne skuader

Antuan Grizman A-001024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një spiun në skuadër... Sulmuesi Mishel Ribo pas kthimit ndihet i kërcënuar nga Toni Grizi, i cili i ka marrë famën në gjirin e skuadrës makoneze. Por, ai nuk është i vetmi që nuk e ka qejf Tonin: Lojtarët e skuadrës së Auxerre-s dhe trajneri i tyre Xhin Roi, armik i betuar i trajnerit Pelves,l janë shumë të vendosur për të dëmtuar lojtarin e ri.... A do të mund ta kalojë Toni këtë sprovë? Në cilën fushë gjendet kundërshtari i vërtetë?

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët160
ISBN9789928286192

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët160
ISBN9789928286192
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Barjami