I ri Cmim i reduktuar! SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Koha e ngrënies Shiko më të madhe

SERIA - BOTA PËRRETH MEJE - Koha e ngrënies

Grup autorësh BOT0298

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra me personazhe simpatikë dhe shumë dritareza për të nxitur kuriozitetin e fëmijëve.

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët12
ISBN9789928002914

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët12
ISBN9789928002914
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat17 x 17 cm
PërkthyesiAgim Doksani