I ri Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin Shiko më të madhe

Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin

Grup autorësh JB0247

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pipi është një ketrush i vogël shumë i zgjuar, por që nuk i di fare rregullat e mirësjelljes në tryezë. Ai i shërben së pari vetes, flet me gojën e mbushur plot, ha me gishta dhe mbështet bërrylat në tryezë. Prandaj, miushe Mimi vendos ta mësojë se si të sillet. Po sa e këndshme është kjo mënyrë të mësuari!

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN9789928240439

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është pjesë e serisë: “MËSO RREGULLAT E MIRËSJELLES”

Në këtë seri me katër libra zbavitës, fëmija juaj do të mësojë rregullat e mirësjelljes, nëpërmjet disa historish vërtet argëtuese.

Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin

Mëso të luash pa hile me hipopotam Trazovaçin

Mëso t’i dëgjosh të tjerët me pulë Kuqaloshen

Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët30
ISBN9789928240439
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat220 x 220