Libri i plotë i përkujdesit për nënën dhe fëmijën Shiko më të madhe

Libri i plotë i përkujdesit për nënën dhe fëmijën

Elizabeth Fenwick JB0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues themelor për kujdesin ndaj vetes dhe foshnjës, nga ngjizja e fëmijës deri në moshën trevjeçare. Tërësisht praktik, i ilustruar plotësisht dhe i indeksuar.

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët264
ISBN978 992 84 16 070

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët264
ISBN978 992 84 16 070
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë