Prek, Ndiej, Degjo : Kafshet Gazmore

Grup autorësh A-007577

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do t’i argëtojë pa masë vogëlushët tuaj. Jo vetëm që është plot ngjyra dhe me ilustrime që i tërheqin sapo ta shfletojnë, por ata edhe mund të ledhatojnë, të prekin e të dëgjojnë… Ja, të provojnë të prekin hundën e qenushit, të fërkojnë bishin e miushit, të ledhatojnë maçokun dhe zogun pushverdhë, të shtypin barkun e arushit, të gudulisin majmunkën dhe të dëgjojnë fjalët e tyre. Është edhe lojë, edhe mësim.

Certifikuar për sigurinë nga BE

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN 9789928287892

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe12
ISBN 9789928287892
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha+0
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat220 x 220 mm