I ri Cmim i reduktuar! Romane mister bestseller Shiko më të madhe

Romane mister bestseller

Grup autorësh A-005071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto dy romane – mister janë të fuqishëm përsa i përket dramës që sjellin; por njëherësh janë të suksesshëm në procesin e komunikimit me lexuesit. Ata që janë të pasionuar pas sagave misterioze, apo duan të bëjnë dhuratë, këto dy libra mbeten përzgjedhje goditëse.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

1. “Tatuisti i Aushvicit” nga Heather Morris

Një roman i bazuar në një histori të vërtetë, nga Heather Morris! Një histori dashurie në një kamp përqendrimi, ajo e Lejli dhe Gita Sokolovit, jo vetëm që do t'i mbijetonte ditëve të vështira, por do të dokumentohej me detaje shumë vite më pas. Një histori e mbetur peng për shtatëdhjetë vjet me radhë, e cila do t'ju bëjë për të qarë, por edhe do t'ju falë optimizëm. Janë shkruar libra pa fund për Holokaustin, por asnjë si ky që keni në dorë.

2. “Nje xhentelmen ne Moske” nga Amor Towles

“Një xhentëlmen në Moskë” na flet në një epokë tjetër, plot hijëshi dhe elegancë, personazhi kryesor i së dielës është konti Aleksandër Rostov i Rusisë. Një roman që të magjeps kur flet për përpjekjet e kontit për të kuptuar se çfarë do të thotë të jesh njeri me qëllime të mëdha në jetë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë