Pushimet e Çufos Shiko më të madhe

Pushimet e Çufos

Gaqo Bushaka BCA008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada.

93 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN978999273339X

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe180
ISBN978999273339X
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevetretë