Cmim i reduktuar! Ora e gjumit Shiko më të madhe

Ora e gjumit

Grup autorësh JB0186

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit dhe i njohin vogëlushët me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

27 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët12
ISBN978 9928 177 16 2

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët12
ISBN978 9928 177 16 2
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë