Cmim i reduktuar! Fuqia e mendimi pozitiv 2 Shiko më të madhe

Fuqia e mendimit pozitiv 2

Norman Vinsent Peale A-005639

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Best selleri më i madh botëror i kohës sonë.

Më shumë detaje

971 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK

490 Lekë

-30%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mësimet e autorit, i cili është themelues i mendimit pozitiv, thonë se ka krijuar nga amerikanët atë gjeniun e veçantë të cilin nuk mund ta mposhtin pengesat dhe i cili edhe ajo që është e pamundur arrin ta realizojë me sukses të mahnitshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe174
Titulli origjinalTitanic
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj