Cmim i reduktuar! Sekreti i fëmijëve të lumtur Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Sekreti i fëmijëve të lumtur

Steve Biddulph UP0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër iu ndihmon të komunikoni me fëmijët tuaj nga koha kur ata janë foshnje, deri në moshën e adoleshencës. Ai ju bën të ndiheni më të sigurt në vetvete, më të fortë, më të dashur, më të qartë dhe më të çlirët si prindër

30 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët232
ISBN978 99943 825 0 0

340 Lekë

-15%

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët232
ISBN978 99943 825 0 0
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiArtan Miraka