Dieta IG Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Dieta IG

Rick Gallop UP0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një paketë këshillash për të rënë në peshë në mënyrë të shëndetshme: pa ndjerë urinë, pa llogaritur kaloritë dhe karbohidratet dhe duke shmangur rrezikun e sëmundjeve të zemrës dhe të trurit

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët276
ISBN978 99943 37 90 3

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët276
ISBN978 99943 37 90 3
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiDiana Ndroqi