Make-up per 10 minuta Shiko më të madhe

Make-up per 10 minuta

Boris Entrup JB0055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ju mëson gjithçka që duhet, për të shndërruar pamjen dhe për të nxjerrë në pah bukurinë tuaj të natyrshme. 50 pamje fantastike, nga makjazhi i përditshëm deri te paraqitja joshëse e mbrëmjes.

198 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 339

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe144
ISBN978 992 81 77 339
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë