Si te kujdeseni per femijet tuaj Shiko më të madhe

Si te kujdeseni per femijet tuaj

Robert H. Pantell, James F. Fries, Donald M. Vickery UP0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues i detajuar, me ilustrime, për kujdesin mjekësor të prindërve ndaj fëmijëve që nga shtatëzania deri në moshë të rritur, i cili plotëson nevojat me informacione dhe këshilla për çdo situatë. Rekomandime të vlefshme shëndetësore, të dhëna në një stil të këndshëm të shkruari, i udhëheqin prindërit me kujdes përgjatë foshnjërisë, fëmijërisë së hershme dhe periudhës së adoleshencës

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët704
ISBN978 99943 37 54 5

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët704
ISBN978 99943 37 54 5
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
PërkthyesiJunilda Topa