Cmim i reduktuar! Politika e instalacionit Shiko më të madhe

Politika e instalacionit

Boris Groys SP0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri botohet për herë të parë. Ai e merr emrin nga një prej shkrimeve të tij përbërëse dhe është i ndërtuar me 12 të tillë.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët290
ISBN9789928428738

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët290
ISBN9789928428738
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiIrena Buzi