Të kam xhan babi! Shiko më të madhe

Të kam xhan babi!

Grup autorësh JB0192

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libërth tepër i ndjerë në të cilin lidhja e fortë dhe e patjetërsueshme midis babait dhe fëmijës pohohet me dashuri dhe ëmbëlsi. Ejani pra, dhe mos ngurroni të hyni në faqet e këtij libri të ngrohtë, që të prek në shpirt e të lumturon.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët24
ISBN978 999 56 41 788

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN978 999 56 41 788
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë