I ri Muza e lige Shiko më të madhe

Muza e lige

Emilian Shabani A-004974

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Emilian Shabani vjen me nje roman te ri para lexuesve, ku ne vijim te romaneve te meparshme, eksploron thrillerin. 

Më shumë detaje

922 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928457240

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në rutinën plot zhurmë e rrëmujë të Manhatanit, spikaste sjellja e dashur e një mjeku autopsie që shëtiste me një tufë trëndafilash të bardhë në dorë. Por këto lule nuk mund t'i nuhaste kushdo.

Ata marrës fatlumë do të kishin bekimin e përjetësisë dhe mallkimin që, me sy hapur, të shihnin se çfarë fshihej pas buzëqeshjes së ëmbël të doktorit.

Një skulptor dinak, një baba i dhimbshur, një koleg besnik, një vrasës gjakftohtë, një mjek me reputacion, të gjitha bashkë shkrirë në një gjak, në një frymë, në një palcë tejet të ligë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe276
ISBN9789928457240
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller