I ri Piratet – libri i aktiviteteve Shiko më të madhe

Piratet – libri i aktiviteteve

Grup autorësh A-000977

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i aktiviteve piratet eshte nje botim tejet zbavites sepse ka lojera me numra, me ngjyosje, labirinte, dhe shume gjera te tjera. Pasi te luaje femija juaj, do te kuptoni se ai jo vetem eshte kenaqur, por ka mesuar shume gjera.

909 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002327

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe64
ISBN9789928002327
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë