I ri Libri im i pare - Libri i kafsheve Shiko më të madhe

Libri im i pare - Libri i kafsheve

Grup autorësh A-003745

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje vellim i pasur me ilustrime te shumta per te zbuluar te fshehtat dhe kureshtite e botes se kafsheve. Nje udhetim zbavites ne zbulim te vendeve te reja dhe te specieve qe i popullojne.

904 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003621

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe56
ISBN9789928003621
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë