Rrefenja te vogla magjike – Tre derrkucet dhe Shiko më të madhe

Rrefenja te vogla magjike – Tre derrkucet dhe

Grup autorësh A-005247

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallëza klasike të ilustruara nga Claudio Cernuschi. Libri përcjell lexuesit e tij të vegjël në përralla të mirënjohura si: Tre derrkucët, Maçoku me cizme, Rosaku i shëmtuar si dhe Gishtoja.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003478

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe100
ISBN9789928003478
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia