I ri Masha dhe ariu: Dita e recelit Shiko më të madhe

Masha dhe ariu: Dita e recelit

Grup autorësh A-002904

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dy personazhet më të dashura për fëmijë, Madha dhe ariu vijnë edhe përmes librit. “Dita e reçelit” - lexo dhe argëtohu me figura ngjitëse. Zbulo aventurat e reja të heronjve të tu të dashur.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
Fletët16
ISBN9789928216663

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët16
ISBN9789928216663
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini