I ri Ditari i Roulit 3 - Histori te frikshme nga shoku fantastik Shiko më të madhe

Ditari i Roulit 3 - Histori te frikshme nga shoku fantastik

Jeff Kinney A-000788

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

TREMB VETEN, O TOÇ! Merr një elektrik dore, futu poshtë batanijes dhe kridhu në botën mizore me humor të paparashikueshëm të imagjinatës së Roul Xhefersonit. Do të hasësh zombie, vampirë, fantazma e shumë më tepër në këto rrëfenja jashtëzakonisht komike. Historitë e frikshme të Roulit mund të të mekin gazit, por kujdes... se mund të përfundosh duke fjetur me dritë ndezur!

496 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272638

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928272638
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka