Ne boten e kafsheve - Libri Me 60 tinguj

Grup autorësh A-001132

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Permes librit me 60 tinguj, do t’i bëjmë një ftesë fantastike vogëlushit tuaj për në botën e kafshëve. Do të shihni nëpërmjet ilustrimeve fantastike dhe shumëngjyrëshe kafshët e xhunglës, tingujt dhe zhurmat që ata lëshojnë dhe në të njëjtën kohë mund t’i dëgjoni tingujt duke shtypur butonat.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240361

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Luani hungërin, macja mjaullin dhe majmuni bën ua-aa, po si bëjnë kafshët e tjera? Ku dhe si jetojnë ato? Me çfarë ushqehen dhe cili është vendbanimi i tyre? E dini, edhe kafshët dinë të luajnë, ashtu si fëmijët! Kafshët e tokës, të ujit dhe të xhunglës, nëpër faqet e librit me ilustrime fantastike do t’ju futin në një botë tjetër. Plot gjashtëdhjetë butonë do ta shoqërojnë takimin tuaj me këto kafshë dhe do t’i bëjnë ato “të bisedojnë” me ju.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe8
ISBN9789928240361
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat30 x 32