Mjetet që ecin (Libra me 10 tinguj)

Grup autorësh JB0284

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Jeni gati për të dëgjuar një histori të zhurmshme e të këndshme që doemos do t’ju pëlqejë shumë?

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN9789928240736

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Brrëm, çaf-çuf, pip-pip, ejani të bëjnë një xhiro rreth qytetit të vogël me këto automjete zhurmë mëdha dhe duke shtypur dhjetë butonate fantastikë që ndodhen në krah të librit. Tingujt e këndshëm, rimat argëtuese dhe ilustrimet e papara e bëjnë librin mjaft tërheqës për kureshtarët e vegjël. Kuptohet që, pasi ta shihni, nuk do ta hiqni nga dora!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët16
ISBN9789928240736
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri