Këngët e fermës Shiko më të madhe

Këngët e fermës

Grup autorësh JB0122

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët8
ISBN978 888 56 41 207

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978 888 56 41 207
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë