Ndeshja e futbollit Shiko më të madhe

Ndeshja e futbollit

Grup autorësh JB0120

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët8
ISBN978 992 81 77 100

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978 992 81 77 100
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë