Cmim i reduktuar! Automjete zhurmeshume Shiko më të madhe

Automjete zhurmeshume

Grup autorësh JB0119

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët8
ISBN978 999 56 41 207

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978 999 56 41 207
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë