Cmim i reduktuar! Bota rreth nesh Shiko më të madhe

Bota rreth nesh

BAO0069

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Bota rreth nesh" i njeh fëmijët me gjithçka që ndodhet në Tokë.

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët16
ISBN9786082370033

1 215 Lekë

-10%

1 350 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Qytetin e zhurmshëm dhe fermën e gëzueshme, pyjet e gjelbra, savanat dhe xhunglat, detet dhe oqeanet, malet, polet... Duke shtypur butonat zanorë që gjenden pranë figurave, fëmijët njihen dhe argëtohen me zërat e kafshëve dhe tingujt e natyrës në skajet më të largëta të botës.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9786082370033
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç