Ora folese Shiko më të madhe

Ora folese

BAO0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çdo ditë nise me këtë orë të zgjuar e shumëngjyrëshe.

Më shumë detaje

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët10
ISBN9786082370170

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vendose në kyçin e dorës dhe shtyp butonat për të dëgjuar tingujt qesharakë dhe meloditë. Ajo të mëson që të tregosh orën dhe njëkohësisht të kujton se çfarë ke për të bërë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN9786082370170
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç