Cmim i reduktuar! Kafshët e mia Shiko më të madhe

Kafshët e mia

BAO0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eja të takosh kafshët e mrebullueshme të këtij libri: Lepuri, kotelja, papagalli, hamsteri dhe breshka mund të flasin dhe kanë dëshirë të luajnë me ty. Çfarë pret: Preki ato!

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët10
ISBN9789928022554

748 Lekë

-15%

880 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në faqet e këtij libri fëmijët do të takojnë kafshët e mrekullueshme që flasin dhe që kanë dëshirë të luajnë me fëmijët. Fëmijët, jo vetëm mund të dëgjojnë zërat e tyre, por edhe mund ti prekin ato.

Ky libër është për fëmijë të vegjël të moshës 1-3 vjeç, të cilët në komunikimin me botën, kafshët janë ato që i pëlqejnë të zbaviten dhe ti imitojnë. Për këtë arsye, në këtë botim tejet zbavitës , veç figurave dhe teksteve, vijnë edhe zërat origjinal të pesë kafshëve, disa prej të cilave janë edhe në shtëpitë tona: Lepuri, kotelja, papagalli, hamsteri dhe breshka. Duke shtypur secilin prej butonave që kanë imazhet e kafshëve përkatëse, do të dalë një zë tamam origjinal i tyre.

Libri nuk përbën rrezik gjatë përdorimit nga ana e fëmijëve. Bateritë janë të izoluara. Botuesi këshillon prindërit që bateritë të ndërrohen nga të rriturit. Ato nuk duhet të afrohen pranë zjarrit

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN9789928022554
RedaktoriRudina Çupi
V. Bot2013
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
PërkthyesiSofiana Filipi