Insektet punetore levizin e flasin Shiko më të madhe

Insektet punetore levizin e flasin

BAO0061

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh fëmijët me insektet punëtore, të cilat nuk rrinë dot pa punuar. Fëmija argëtohet duke i lëvizur insektet në rrugëzat e tyre si dhe duke dëgjuar nga një histori për secilën prej tyre.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët10
ISBN9789928022530

980 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN9789928022530
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç