Ku eshte ushqimi Shiko më të madhe

Ku eshte ushqimi

BAO0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarë hanë fëmijët dhe kafshët? Ndihmojini të vegjlit tu përgjigjen pyetjeve duke hapur "dritarezat" me figura në faqet e këtij libri. Kur të hapni "dritarezën" që ka përgjigjen e saktë, ata do të dëgjojnë e do të argëtohen me tingujt e gëzueshëm të kafshës që po ha ushqimin.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët10
ISBN9786082370040

880 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët10
ISBN9786082370040
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç