Ditari i sekreteve Shiko më të madhe

Ditari i sekreteve

Grup autorësh JB0036

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë ditar të veçantë, të fshehtat e zemrës, miqësitë, dashuritë dhe sekretet tuaja do të zgjasin përjetësisht.

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët92
ISBN978 999 56 41 108

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët92
ISBN978 999 56 41 108
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë