Cmim i reduktuar! Xhungla Shiko më të madhe

Xhungla

Igloo Books BED009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Xhungla vjen në shtëpinë tuaj përmes një botimi cilësor me imazhe dhe imitime të mrekullueshme të tetë zërave të kafshëve. Igloo Books ka ideuar botimin që e sjell në shqip Edualba për prindër që duan të edukojnë fëmijët me standarde të larta. Ky botim ka vlera edukative dhe njohëse për fëmijën tuaj

Më shumë detaje

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët8
ISBN978-9928-121-63-9

600 Lekë

-40%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Majmunit lozonjar i p?lqen t? k?ndoje k?ngen e tij .Ai d?shiron ta shoq?roj? k?ng?n e tij me orkestr?n e xhungl?s . Bashkohuni me te ,nd?rsa ai hidhet nga pema n? pem? duke mbledhur miq dhe shok? ,e duke b?r? plot zhurm! Shypni secilin prej butonave p?r t? d?gjuar z?rat e mrekulluesh?m t? orkestres s? xhungles dhe p?r ta sjell cdo faqe n? jet?.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978-9928-121-63-9
RedaktoriTomorr Plangarica
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha11 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë