Cmim i reduktuar! Ferma Shiko më të madhe

Ferma

Igloo Books BED008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ferma është botimi i parë didaktik që fëmija juaj të njihet me botën e kafshëve jo vetëm përmes imazheve, por edhe me tinguj përmes 8 zërave të mrekullueshëm kafshësh. Edualb sjell botimet më të fundit me vlera njohëse dhe pedagogjike të Igloo Books.

Më shumë detaje

959 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët8
ISBN978-9928-121-62-2

500 Lekë

-50%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në fermë ka ardhur mëngjesi , por bujku nuk duket gjëkundi.Kafshët i ka marrë uria dhe duan te hanë mëngjes .Bashkohu me derrin,lopën dhe kafshët e tjera në kërkim të bujkut . Shypni secilin prej butonave për ta sjell cdo faqe në jetë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978-9928-121-62-2
RedaktoriTomorr Plangarica
V. Bot2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha10 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë