Cmim i reduktuar! Sfilatë mode Shiko më të madhe

Sfilate mode

Grup autorësh BOT0253

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër i veçantë që përmban

• 4 kukulla me bazën mbështetëse, 2 në 1

• Rroba për t'u veshur në çdo rast

• Hapësirë për të stiluar rrobat e tua dhe aksesorët

• Dhomë- gardërobë pop- up në 3D

Më shumë detaje

51 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët40
ISBN9789928002235

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një koleksion që kombinon aktivitetet interaktive dhe argëtuese me duart e tua të vogla si protagoniste: monto pjesët duke ndjekur orientimet në brendësi, plotëso sipas dëshirës tënde me ngjitëse dhe ndërto lehtësisht një skenë të jashtëzakonshme!

Argëtohu duke luajtur me kukullat dhe me rrobat e tyre origjinale në dhomat e tyre të veçanta për veshjet! Përveç kësaj, zbulo lojërat më argëtuese për të kaluar kohën e lirë, dekoro dhe stilo rrobat dhe aksesorët e tyre me ngjyra dhe ngjitëse, dhe në fund, fito titullin "Eksperte në modë" dhe kartën "Vip ar" për pasarelat, bashkohu me universin e "fashion girls"!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët40
ISBN9789928002235
Titulli origjinalBota Shqiptare
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri