Cmim i reduktuar! Përrallëza për fëmijë - 4 vjeç Shiko më të madhe

Përrallëza për fëmijë - 4 vjeç

Grup autorësh JB0235

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 4 vjeç.
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN9789928240033

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët48
ISBN9789928240033
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone