1001 gjëra për të zbuluar - Princeshat Shiko më të madhe

1001 gjëra për të zbuluar - Princeshat

Grup autorësh JB0217

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra të përkryer për fëmijët që pëlqejnë argëtimin dhe aventurën.

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët24
ISBN9789928240323

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789928240323
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjec
StatusiI ri
Përmasat255 x 215 mm