1001 gjëra për të zbuluar - Dinosaurët Shiko më të madhe

1001 gjera per te zbuluar - Dinosauret

Grup autorësh JB0216

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libra të përkryer për fëmijët që pëlqejnë argëtimin dhe aventurën.

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët24
ISBN9789928240330

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789928240330
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha4+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat255 x 215 mm